KONST / Litografier / Färglitografi 12455506
nr 1245 5506
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 127/290. Motivet: 28x35 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:55:26
400 kr
450 kr
600 kr
700 kr